Mimo swoich lat nie miałem ochoty spocząć na laurach, a pomysł na rozpoczęcie współpracy z Piotrem, okazał się w tej sytuacji strzałem w dziesiątkę. Piotr poświęca dużo czasu, jest pełny kontakt online, m.in. przez messengera.
SPRAWDŹ CZASY

Tomasz Owczarek

Tomasz Owczarek

Moja przygoda z treningami ułożonymi przez Piotra trwa już rok. Dzięki niemu zapomniałem co to kontuzje i bóle kolan. Znowu odzyskałem radość biegania. Mimo ,że nie aspiruje do najszybszych biegaczy w okolicy to znacznie poprawiłem wyniki.
SPRAWDŹ CZASY

Michał Bunikowski

Michał Bunikowski

Piotr Ślęzak to trener zarówno o bardzo dużej wiedzy merytorycznej, ale jednocześnie bardzo sympatyczny „easy going” człowiek, pozytywnie zakręcony na punkcie biegania. Treningi dostosowane są do indywidualnych potrzeb biegacza.
SPRAWDŹ CZASY

Tomasz Kudelski

Tomasz Kudelski

Dzięki Piotrowi poprawiłem życiówkę w maratonie, realizując najlżejszy objętościowo trening w mojej dotychczasowej przygodzie z bieganiem. Cenię jego wiedzę i doświadczenie w zakresie rozpoznawania kontuzji i sposobów wychodzenia z nich.
SPRAWDŹ CZASY

Paweł Cibis

Paweł Cibis

Dzięki Piotrowi znowu zacząłem wierzyć w moje bieganie. Wspólnie dzięki zindywidualizowanym treningom udało nam się wyjść z mojej kontuzji. Treningi Piotra to nie tylko klepanie kilometrów, ale również fajnie dobrane ćwiczenia w domu lub na siłowni.

Mariusz Wiśniewski

Mariusz Wiśniewski

Treningi są profesjonalnie opracowane pod konkretne cele zawodnika i w każdej chwili można je modyfikować. Współpraca z Piotrem gwarantuje rozwój biegaczy bez względu na wiek, płeć , stopień zaawansowania, czy osobiste cele.
SPRAWDŹ CZASY

Jaromir Świderski

Jaromir Świderski

Przygodę z trenerem Piotrem zacząłem całkiem niedawno, bo niespełna 6 miesięcy temu. Co najważniejsze, współpraca ma charakter koleżeński, a to podstawa. Dobry trener to: przyjaciel, psycholog, czytaj Piotr Ślęzak.
SPRAWDŹ CZASY

Dominik Paluch

Dominik Paluch

Myślisz że nie dasz rady a dajesz. Nie pozwala się poddać, ale wie kiedy odpuścić, kiedy lekko wyluzować. Biegam 2 lata z Piotrem. Nie mogłem już sam przesunąć granicy. A tu co start to życiówka. Wszystkie dystanse poprawiłem.
SPRAWDŹ CZASY

Maciej Kołek

Maciej Kołek

Trenuję z Piotrem od ponad dwóch lat ! To są najefektywniejsze dwa lata mojej przygody biegowej. Obserwując jego przygodę z bieganie napełnia mnie radość i wiara , że możesz osiągnąć wszystko czego zapragniesz. Z całego serca polecam Piotrka.
SPRAWDŹ CZASY

Piotr Podolak

Piotr Podolak

Od momentu rozpoczęcia współpracy z trenerem nastąpił szereg pozytywnych zmian, treningi są zaplanowane i wymagające, efekty zauważalne i zadawalające. Piotr dobrze mnie motywuje treningi stały się nieodzowną częścią każdego tygodnia.

Damian Kardaś

Damian Kardaś

Treningi są super polecam trenera moje bieganie zmieniło się O 180°.Treningi to sama przyjemność I pierwszy półmaraton już za mną. Jeżeli chcesz zacząć biegać polecam trenera.

Przemysław Betka

Przemysław Betka

Biegam z Piotrem Ślęzakiem od roku, współpraca układa się bardzo dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie, gdzie na bieżąco możemy wprowadzać zmiany treningowe, dostosowane do moich potrzeb. Z Piotrem zrobiłem już nie jedną „życiówkę”.
SPRAWDŹ CZASY

Tomasz Jakubowski

Tomasz Jakubowski

Treningi celowane w wiek i uwarunkowania zdrowotne. Trener chętnie odpowiada na sugestie zawodnika, co do planów treningowych. Równie ważne są jego uśmiech i pozytywne nastawienie do otoczenia.

Roman Sadowski

Roman Sadowski

Od samego początku współpracy cenie sobie bardzo kontakt z trenerem. Na pewno przy odpowiednim zaangażowaniu każdy zrobi postęp lub zrealizuje swój cel który ma postawiony, wystarczy tylko mu zaufać.
SPRAWDŹ CZASY

Marcel Konieczny

Marcel Konieczny

Treningi skrojone na miarę. Jestem zadowolony ze współpracy z Piotrem. Jest zawsze dostępny w razie porad jakich potrzebuję. Piotr to super człowiek i trener. Jak chcesz zrobić postęp to trenuj z Ślęzak Team.
SPRAWDŹ CZASY

Arkadiusz Olszewik

Arkadiusz Olszewik